Identyfikacja wizualna 100-lecia PTG

Na stronie prezentujemy książkę identyfikacji wizualnej obchodów 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. W książce identyfikacji wizualnej opisano zasady pisania nazwy obchodów, jak również zasady pisania nazw komisji i oddziałów PTG.

Aby w pełni korzystać z przygotowanej wizualizacji należy najpierw zainstalować czcionki. W systemie Windows instalacja czcionek odbywa się poprzez skopiowanie plików czcionek do katalogu Windows\Fonts. W systemie iOS czcionki instaluje się z wykorzystaniem programu Album z czcionkami.

Logo obchodów 100-lecia PTG przygotowano w dwóch wariantach językowych (polskim i angielskim) oraz w dwóch opcjach kolorystycznych (kolorowej i w odcieniach szarości). W materiałach do pobrania dostępne jest zarówno logo w pliku rastrowym (JPG), jak i wektorowym (CDR).

Papier firmowy przygotowano również w dwóch wariantach językowych i dwóch opcjach kolorystycznych. Co ważne, papier firmowy ma edytowalną stopkę i nagłówek. Dzięki temu może zostać dostosowany do potrzeb poszczególnych komisji i oddziałów.

Materiały do pobrania: