Nagrody i wyróżnienia

Do pobrania:

2017

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jerzy Bański, Antoine le Blanc (Francja), Andrzej Ciołkosz, Peter Jordan (Austria), Andrzej Kostrzewski, Zoltan Kovacs (Węgry), Andrzej Lisowski, Jan Łoboda, Teresa Madeyska, Wiesław Maik, René Matlovič (Słowacja), Janusz Paszyński, Elżbieta Szkurłat

2016

  • Członkostwo Honorowe PTG: Kazimierz Pękala (O/ Lubelski), Małgorzata Sikorska (O/ Olimpijski)
  • Medal PTG: Jerzy Desperak (O/ Krakowski)
  • Złota Odznaka PTG: Beata Konopska (O/ Kartograficzny), Jerzy Siwek (O/ Kartograficzny), Wiesława Żyszkowska (O/ Kartograficzny), Sławomir Pytel (O/ Katowicki), Anna Runge (O/ Katowicki), Wanda Domałacna-Teper (O/ Krakowski), Maria Zakrzewska (O/ Toruński)

2015

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanisław Liszewski (O/ Łódzki), Jan R. Olędzki (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Eugeniusz Rydz (O/ Słupski)
  • Medal PTG: Andrzej Ciołkosz (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki)
  • Złota Odznaka PTG: Joanna Kuśka (O/ Katowicki), Henryk Mróz (O/ Katowicki), Józef Soja (O/ Katowicki), Alojzy Zimończyk (O/ Katowicki), Anna Pawlus-Łutczyk (O/ Krakowski), Krystyna Budzyńska (O/ Lubelski), Jan Korzeniewski (O/ Lubelski), Elżbieta Muszyńska (O/ Lubelski), Paweł Zieliński (O/ Lubelski), Elżbieta Lewandowska (O/ Olimpijski), Ryszard Szczęsny (O/ Olimpijski), Krzysztof Będkowski (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Elżbieta Bielecka (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Dariusz Dukaczewski (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Teresa Kozłowska (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki)

2014

  • Medal PTG: Jacek Jania (O/ Katowicki), Stanisław Zając (O/ Krakowski), Elwira Żmudzka (O/ Warszawski)
  • Złota Odznaka PTG: Beata Hibszer (O/ Katowicki), Martyna Rzętała (O/ Katowicki), Andrzej Tyc (O/ Katowicki), Elżbieta Zuzańska-Żyśko (O/ Katowicki), Danuta Piróg (O/ Krakowski), Beata Meyer (O/ Szczeciński), Tomasz Rydzewski (O/ Szczeciński), Małgorzata Gerke (O/ Toruński), Stanisław Nowak (O/ Warszawski), Joanna Ryszawa (O/ Warszawski)

2013

  • Członkostwo Honorowe PTG: Krzysztof Birkenmajer (Klub Polarny)
  • Medal PTG: Zbigniew Długosz (O/ Krakowski), Urszula Kossowska-Cezak (O/ Warszawski), Małgorzata Sikorska (O/ Olimpijski)
  • Złota Odznaka PTG: Katarzyna Dacy-Ignatiuk (O/ Katowicki), Elżbieta Markowiak (O/ Katowicki), Urszula Myga-Piątek (O/ Katowicki), Barbara Wybraniec (O/ Katowicki), Andrzej Miszczuk (O/ Lubelski), Władysław Cichalewski (O/ Opolski), Wiesław Drobek (O/ Opolski), Krystian Heffner (O/ Opolski), Stanisław Koziarski (O/ Opolski), Janusz Słodczyk (O/ Opolski), Maria Śmigielska (O/ Opolski), Małgorzata Sznicer (O/ Rzeszowski), Michał Jasiulewicz (O/ Słupski), Paulina Szmielińska-Pietraszek (O/ Słupski), Krzysztof Małachowski (O/ Szczeciński)

2012

  • Medal PTG: Kazimierz Pękala (O/ Lubelski, Klub Polarny)
  • Złota Odznaka PTG: Krystyna Kilka (O/ Katowicki), Jacek Petryszyn (O/ Katowicki), Iwona Kiniorska (O/ Kielecki), Mirosław Mularczyk (O/ Kielecki), Stanisław Sala (O/ Kielecki), Artur Zieliński (O/ Kielecki), Elżbieta Michałowska (O/ Krakowski), Beata Zielińska (O/ Lubelski), Małgorzata Kozieł (O/ Toruński), Hanna Politowska (O/ Toruński), Arkadiusz Stańczyk (O/ Toruński)

2011

  • Członkostwo Honorowe PTG: Zbigniew Zioło (O/ Krakowski)
  • Medal PTG: Zdzisław Preisner (O/ Toruński), Tadeusz Szczypek (O/ Katowicki), Ryszard Wrzosek (O/ Gdański)
  • Złota Odznaka PTG: Anna Rohm (O/ Katowicki), Krystyna Sławek (O/ Katowicki), Józef Żychowski (O/ Krakowski)

2010

  • Członkostwo Honorowe PTG: Józef Wojtanowicz (O/ Lubelski)
  • Medal PTG: Sławomir Piskorz (O/ Krakowski), Eugeniusz Rydz (O/ Słupski)
  • Złota Odznaka PTG: Katarzyna Janiczek (O/ Katowicki), Mariusz Rzętała (O/ Katowicki), Ewa Pałka (O/ Kielecki), Anita Bokwa (O/ Krakowski), Mariola Tracz (O/ Krakowski), Krzysztof Kałamucki (O/ Lubelski), Barbara Krok (O/ Rzeszowski), Małgorzata Szychta-Sulima (O/ Słupski), Danuta Mączak (O/ Warszawski)

2009

  • Członkostwo Honorowe PTG: Andrzej T. Jankowski (O/ Katowicki), Tadeusz Siwek (Czeskie Towarzystwo Geograficzne)
  • Medal PTG: Jan Falkowski (O/ Toruński), Jerzy Ostrowski (O/ Kartograficzny)
  • Złota Odznaka PTG: Bożena Degórska (O/ Akademicki), Marek Sobczyński (O/ Łódzki), Anna Wosiak (O/ Łódzki), Janina Wrońska-Kiczor (O/ Kielecki), Jan Lach (O/ Krakowski), Radosław Dobrowolski (O/ Lubelski), Marian Kania (O/ Rzeszowski), Genowefa Zdeb (O/ Rzeszowski), Anna Sibiga (O/ Rzeszowski), Jerzy Makowski (O/ Warszawski), Wiesława Przedpełska (O/ Warszawski), Barbara Bierońska (O/ Wrocławski), Piotr Ropuszyński (O/ Wrocławski)

2008

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jan Mityk, Florian Plit

2007

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jerzy Szukalski

2006

  • Członkostwo Honorowe PTG: Zygmunt Górka, Wojciech Stankowski, Jan Szupryczyński

2005

  • Członkostwo Honorowe PTG: Janina Piasecka

2004

  • Członkostwo Honorowe PTG: Sławomir Mączak, Przemysław Burchard

2001

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jego Ekscelencja Józef Kardynał Glemp, Adam Jelonek

2000

  • Członkostwo Honorowe PTG: Hartmut Leser (Szwajcaria), Bogusław Rosa

1999

  • Członkostwo Honorowe PTG: Toshio Nohara (Japonia)

1997

  • Członkostwo Honorowe PTG: Andrzej Richling

1996

  • Członkostwo Honorowe PTG: Bronisław Kortus

1995

  • Członkostwo Honorowe PTG: Hans Fischer (Austria), Kalevi Rikkinen (Finlandia), Shigheru Yamamoto (Japonia)

1994

  • Członkostwo Honorowe PTG: Patrick Bailey (Wielka Brytania)

1993

  • Członkostwo Honorowe PTG: Suzane Savey (Francja), Ray C. Riley (Wielka Brytania)

1992

  • Członkostwo Honorowe PTG: Wiliam Basil Morgan (Wielka Brytania)

1991

  • Członkostwo Honorowe PTG: Tadeusz Bartkowski, Irena Berne, Herman Theodor Verstappen (Holandia)

1990

  • Członkostwo Honorowe PTG: Abram Melezin (Stany Zjednoczone)

1989

  • Członkostwo Honorowe PTG: Michał Więckowski, Zdzisław Batorowicz, Charles Christians (Belgia), Leszek Kosiński (Kanada), Hans Richter (NRD), Andrej A. Wieliczko (ZSRR)

1988

  • Członkostwo Honorowe PTG: György Enyedi (Węgry), Antonio Higueras-Arnal (Hiszpania)

1987

  • Członkostwo Honorowe PTG: Vladimir Klemeničič (Słowenia), Stefan Kozarski, Henryk Maruszczak, Emil Mazur (Czechosłowacja), Tadeusz Wilgat

1986

  • Członkostwo Honorowe PTG: Edgar Lehmann (NRD), Ferdinand F. Ormeling (Holandia), Ludwik Straszewicz, Ăke Sundborg (Szwecja), Michael Wise (Wielka Brytania)

1985

  • Członkostwo Honorowe PTG: Zdzisław Pazdro

1984

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jacquelin Beaujeu-Garnier (Francja), Bernard Barbier (Francja)

1983

  • Członkostwo Honorowe PTG: Kazimierz Dziewoński, Gunnar Hoppe (Szwecja), Jadwiga Kobendzina, Václav Král (Czechosłowacja), Stanisław Siedlecki

1982

  • Członkostwo Honorowe PTG: Florian Barciński, Aniela Chałubińska, Jan Flis

1981

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jerzy Kostrowicki, Juliusz Mikołajski, Stanisław Nowakowski

1980

  • Członkostwo Honorowe PTG: Anna Dylikowa

1979

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanisław Berezowski, Kenneth Ch. Edwards (Wielka Brytania), Stefan Zbigniew Różycki

1978

  • Członkostwo Honorowe PTG: Maria Czekańska, Lubomir Dinew (Bułgaria)

1977

  • Członkostwo Honorowe PTG: Maria Kiełczewska-Zalewska

1976

  • Członkostwo Honorowe PTG: Alfred Jahn, Jerzy Kondracki, Franciszek Uhorczak, Antoni Wrzosek

1975

  • Członkostwo Honorowe PTG: Maria Dobrowolska, Michal Lukniš (Czechosłowacja)

1974

  • Członkostwo Honorowe PTG: Bogdan Zaborski (Kanada), Ion Sandru (Rumunia)

1973

  • Członkostwo Honorowe PTG: Feliks Różycki

1971

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jan Dylik, Fridtjov Isachsen (Norwegia), Paul Macar (Belgia), Stanisław Pietkiewicz

1970

  • Członkostwo Honorowe PTG: Walery Goetel, Vintilă Mihăilescu (Rumunia)

1967

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanley H. Beaver (Wielka Brytania), Chauncy D. Harris (Stany Zjednoczone), Richard Riccardi (Włochy), Konstantin Saliszczew (ZSRR), Omer Tulippe (Belgia)

1966

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanisław Kulczyński

1965

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jean Dresch (Francja), Rajmund Galon, Mieczysław Klimaszewski

1964

  • Członkostwo Honorowe PTG: Jan Pieter Bakker (Holandia), Juliusz Jurczyński, László Kádár (Węgry)

1963

  • Członkostwo Honorowe PTG: Svetozar Ileśić (Jugosławia), Gustaw Wuttke

1962

  • Członkostwo Honorowe PTG: Anastat S. Beszkow (Bułgaria), George Chabot (Francja), Laurence D. Stamp (Wielka Brytania)

1958

  • Członkostwo Honorowe PTG: Hans Ahlman (Szwecja), Konstanty Bzowski, Jerzy Loth, Władysław Szafer

1957

  • Członkostwo Honorowe PTG: Borivoje Milojević (Jugosławia), Bolesław Olszewicz, Franciszek Vitašek (Czechosłowacja), August Zierhoffer

1955

  • Członkostwo Honorowe PTG: Béla Bulla (Węgry), Julian Czyżewski, Inokienty Gierasimow (ZSRR), Josef Kunský (Czechosłowacja), Konstantin Markow (ZSRR)

1954

  • Członkostwo Honorowe PTG: Nikołaj N. Barański (ZSRR), Stanisław Kaletnik (ZSRR), Stanisław Leszczycki

1950

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanisław Srokowski

1947

  • Członkostwo Honorowe PTG: Antoni Dobrowolski

1946

  • Członkostwo Honorowe PTG: Charles Arden-Close (Wielka Brytania), Lew S. Berg (ZSRR), Isaiah Bosman (Stany Zjednoczone)

1935

  • Członkostwo Honorowe PTG: Karol Bohdanowicz

1932

  • Członkostwo Honorowe PTG: Władysław Massalski

1929

  • Członkostwo Honorowe PTG: Juliusz Szokalski (ZSRR)

1925

  • Członkostwo Honorowe PTG: Václav Švambera (Czechosłowacja)

1923

  • Członkostwo Honorowe PTG: Henryk Arctowski, Benedykt Dybowski, Jovan Cvijić (Serbia)

1920

  • Członkostwo Honorowe PTG: Eugeniusz Romer