Nagrody i wyróżnienia

Do pobrania:

2016

  • Członkostwo Honorowe PTG: Kazimierz Pękala (O/ Lubelski), Małgorzata Sikorska (O/ Olimpijski)
  • Medal PTG: Jerzy Desperak (O/ Krakowski)
  • Złota Odznaka PTG: Beata Konopska (O/ Kartograficzny), Jerzy Siwek (O/ Kartograficzny), Wiesława Żyszkowska (O/ Kartograficzny), Sławomir Pytel (O/ Katowicki), Anna Runge (O/ Katowicki), Wanda Domałacna-Teper (O/ Krakowski), Maria Zakrzewska (O/ Toruński)

2015

  • Członkostwo Honorowe PTG: Stanisław Liszewski (O/ Łódzki), Jan R. Olędzki (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Eugeniusz Rydz (O/ Słupski)
  • Medal PTG: Andrzej Ciołkosz (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki)
  • Złota Odznaka PTG: Joanna Kuśka (O/ Katowicki), Henryk Mróz (O/ Katowicki), Józef Soja (O/ Katowicki), Alojzy Zimończyk (O/ Katowicki), Anna Pawlus-Łutczyk (O/ Krakowski), Krystyna Budzyńska (O/ Lubelski), Jan Korzeniewski (O/ Lubelski), Elżbieta Muszyńska (O/ Lubelski), Paweł Zieliński (O/ Lubelski), Elżbieta Lewandowska (O/ Olimpijski), Ryszard Szczęsny (O/ Olimpijski), Krzysztof Będkowski (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Elżbieta Bielecka (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Dariusz Dukaczewski (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki), Teresa Kozłowska (O/ Teledetekcji i Geoinformatyki)

2014

  • Medal PTG: Jacek Jania (O/ Katowicki), Stanisław Zając (O/ Krakowski), Elwira Żmudzka (O/ Warszawski)
  • Złota Odznaka PTG: Beata Hibszer (O/ Katowicki), Martyna Rzętała (O/ Katowicki), Andrzej Tyc (O/ Katowicki), Elżbieta Zuzańska-Żyśko (O/ Katowicki), Danuta Piróg (O/ Krakowski), Beata Meyer (O/ Szczeciński), Tomasz Rydzewski (O/ Szczeciński), Małgorzata Gerke (O/ Toruński), Stanisław Nowak (O/ Warszawski), Joanna Ryszawa (O/ Warszawski)

2013

  • Członkostwo Honorowe PTG: Krzysztof Birkenmajer (Klub Polarny)
  • Medal PTG: Zbigniew Długosz (O/ Krakowski), Urszula Kossowska-Cezak (O/ Warszawski), Małgorzata Sikorska (O/ Olimpijski)
  • Złota Odznaka PTG: Katarzyna Dacy-Ignatiuk (O/ Katowicki), Elżbieta Markowiak (O/ Katowicki), Urszula Myga-Piątek (O/ Katowicki), Barbara Wybraniec (O/ Katowicki), Andrzej Miszczuk (O/ Lubelski), Władysław Cichalewski (O/ Opolski), Wiesław Drobek (O/ Opolski), Krystian Heffner (O/ Opolski), Stanisław Koziarski (O/ Opolski), Janusz Słodczyk (O/ Opolski), Maria Śmigielska (O/ Opolski), Małgorzata Sznicer (O/ Rzeszowski), Michał Jasiulewicz (O/ Słupski), Paulina Szmielińska-Pietraszek (O/ Słupski), Krzysztof Małachowski (O/ Szczeciński)

2012

  • Medal PTG: Kazimierz Pękala (O/ Lubelski, Klub Polarny)
  • Złota Odznaka PTG: Krystyna Kilka (O/ Katowicki), Jacek Petryszyn (O/ Katowicki), Iwona Kiniorska (O/ Kielecki), Mirosław Mularczyk (O/ Kielecki), Stanisław Sala (O/ Kielecki), Artur Zieliński (O/ Kielecki), Elżbieta Michałowska (O/ Krakowski), Beata Zielińska (O/ Lubelski), Małgorzata Kozioł (O/ Toruński), Hanna Politowska (O/ Toruński), Arkadiusz Stańczyk (O/ Toruński)

2011

  • Członkostwo Honorowe PTG: Zbigniew Zioło (O/ Krakowski)
  • Medal PTG: Zdzisław Preisner (O/ Toruński), Tadeusz Szczypek (O/ Katowicki), Ryszard Wrzosek (O/ Gdański)
  • Złota Odznaka PTG: Anna Rohm (O/ Katowicki), Krystyna Sławek (O/ Katowicki), Józef Żychowski (O/ Krakowski)

2010

  • Członkostwo Honorowe PTG: Józef Wojtanowicz (O/ Lubelski)
  • Medal PTG: Sławomir Piskorz (O/ Krakowski), Eugeniusz Rydz (O/ Słupski)
  • Złota Odznaka PTG: Katarzyna Janiczek (O/ Katowicki), Mariusz Rzętała (O/ Katowicki), Ewa Pałka (O/ Kielecki), Anita Bokwa (O/ Krakowski), Mariola Tracz (O/ Krakowski), Krzysztof Kałamucki (O/ Lubelski), Barbara Krok (O/ Rzeszowski), Małgorzata Szychta-Sulima (O/ Słupski), Danuta Mączak (O/ Warszawski)

2009

  • Członkostwo Honorowe PTG: Andrzej T. Jankowski (O/ Katowicki), Tadeusz Siwek (Czeskie Towarzystwo Geograficzne)
  • Medal PTG: Jan Falkowski (O/ Toruński), Jerzy Ostrowski (O/ Kartograficzny)
  • Złota Odznaka PTG: Bożena Degórska (O/ Akademicki), Marek Sobczyński (O/ Łódzki), Anna Wosiak (O/ Łódzki), Janina Wrońska-Kiczor (O/ Kielecki), Jan Lach (O/ Krakowski), Radosław Dobrowolski (O/ Lubelski), Marian Kania (O/ Rzeszowski), Genowefa Zdeb (O/ Rzeszowski), Anna Sibiga (O/ Rzeszowski), Jerzy Makowski (O/ Warszawski), Wiesława Przedpełska (O/ Warszawski), Barbara Bierońska (O/ Wrocławski), Piotr Ropuszyński (O/ Wrocławski)