Komisje problemowe

Komisja Edukacji Geograficznej

  • Przewodniczący: Elżbieta Szkurłat
  • Zastępca Przewodniczącego: Adam Hibszer
  • Sekretarz: Teresa Sadoń-Osowiecka
  • Członkowie Zarządu Komisji: –
  • Strona internetowa: http://kegptg.geo.uni.lodz.pl/

Komisja Geografii Komunikacji

  • Przewodniczący: Arkadiusz Kołoś
  • Zastępca Przewodniczącego: –
  • Sekretarz: Marcin Połom
  • Członkowie Zarządu Komisji: Tomasz Komornicki
  • Strona internetowa: https://ptgeo.org.pl/komunikacja/

Komisja Geografii Osadnictwa i Ludności

  • Przewodniczący: Przemysław Śleszyński
  • Zastępca Przewodniczącego: Anita Wolaniuk
  • Sekretarz: –
  • Członkowie Zarządu Komisji: –
  • Strona internetowa: https://ptgeo.org.pl/osadnictwo/

Komisja Geografii Politycznej i Historycznej

  • Przewodniczący: Marek Sobczyński
  • Zastępca Przewodniczącego: Tomasz Filgus
  • Sekretarz: Katarzyna Leśniewska-Napierała
  • Członkowie Zarządu Komisji: –
  • Strona internetowa: –

Komisja Geografii Przemysłu

  • Przewodniczący: Zbigniew Zioło
  • Honorowy Przewodniczący: Stanisław Misztal
  • Zastępcy Przewodniczącego: Bronisław Kortus, Lech Pakuła, Tomasz Rachwał
  • Sekretarz: Wioletta Kilar
  • Członkowie Zarządu Komisji: Bolesław Domański, Paweł Czapliński, Jerzy Kitowski, Tadeusz Marszał, Eugeniusz Rydz, Tadeusz Stryjakiewicz, Anna Tobolska, Krzysztof Wiedermann
  • Strona internetowa: https://ptgeo.org.pl/przemysl/

Komisja Geografii Religii

  • Przewodniczący: Antoni Jackowski
  • Zastępca Przewodniczącego: –
  • Sekretarz: –
  • Członkowie Zarządu Komisji: –
  • Strona internetowa: –

Komisja Geografii Turyzmu

Komisja Hydrologiczna

  • Przewodniczący: Paweł Jokiel
  • Zastępca Przewodniczącego: –
  • Sekretarz: Edmund Tomaszewski
  • Członkowie Zarządu Komisji: –
  • Strona internetowa: http://komhydptg.geo.uni.lodz.pl/

Komisja Krajobrazu Kulturowego

  • Przewodnicząca: Urszula Myga-Piątek
  • Zastępca Przewodniczącej: Katarzyna Pukowiec-Kurda
  • Członkowie Zarządu Komisji: Joanna Plit, Jacek Łapiński, Krzysztof Badora, Sebastian Bernat, Andrzej Soczówka
  • Strona internetowa: http://www.krajobraz.kulturowy.us.edu.pl/

Komisja Obszarów Wiejskich

  • Przewodniczący: Marcin Wójcik
  • Zastępcy Przewodniczącego: Konrad Czapiewski, Mirosław Biczkowski
  • 1. Sekretarz: Pamela Jeziorska-Biel
  • 2. Sekretarz: Paulina Tobiasz-Lis
  • Członkowie Zarządu Komisji: Anna Kołodziejczak, Roman Rudnicki
  • Strona internetowa: https://ptgeo.org.pl/wies/