Władze

Prezydium Zarządu Głównego

  • Przewodniczący: Antoni Jackowski
  • Zastępcy Przewodniczącego: Wioletta Kamińska, Urszula Myga-Piątek, Przemysław Śleszyński
  • Sekretarz: Tomasz Wites, Zastępca Sekretarza: Wioletta Szymańska
  • Skarbnik: Marcin Mazur, Zastępca Skarbnika: Tomasz Napierała
  • Sekretariat Zarządu Głównego: Beata Maciejewska

Zarząd Główny

  • Prezydium Zarządu Głównego
  • Wybieralni Członkowie Zarządu Głównego: Konrad Czapiewski, Jerzy Desperak, Marek Sobczyński
  • Przewodniczący Oddziałów i Komisji problemowych
  • Redaktor naczelny Czasopisma Geograficznego: Izabella Łęcka

Główna Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący: Teresa Sadoń-Osowiecka
  • Zastępca Przewodniczącego: Iwona Piotrowska
  • Sekretarz: Anna Bilik
  • Członkowie: Iwona Jażewicz, Jacek Potocki, Paweł Szymański, Monika Wesołowska

Komisja Odznaczeń i Wyróżnień

  • Przewodniczący: Marek Nowosad
  • Członkowie: Bożena Kicińska, Eugeniusz Rydz, Marcin Wójcik

Komisja Konkursu Prac Magisterskich

  • Przewodniczący: Elwira Żmudzka
  • Zastępca Przewodniczącego: Marek Sobczyński
  • Sekretarz: Joanna Popławska
  • Członkowie: Wioletta Kamińska, Miłosz Jodłowski

Sąd Koleżeński

  • Przewodniczący: Lidia Jochym
  • Zastępca Przewodniczącego: Zbigniew Podgórski
  • Sekretarz: Hanna Politowska
  • Członkowie: Lucyna Szaniawska, Joanna Szczepankiewicz-Battek

Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej

  • Przewodniczący: Zbigniew Podgórski
  • Zastępca Przewodniczącego: Teresa Madeyska
  • Kierownik organizacyjny: Tomasz Sawicki
  • Przewodniczący Komisji Zadań: Przemysław Śleszyński
  • Członkowie Prezydium: Marek Barwiński, Bolesław Domański
  • Sekretarz: Joanna Uroda

Byli Przewodniczący Prezydium Zarządu Głównego

  • Jerzy Bański (2006-2012)
  • Andrzej T. Jankowski (2002-2006)
  • Florian Plit (1997-2002)
  • Andrzej Bonasewicz (1996-1997)
  • Jerzy Szupryczyński (1993-1996)
  • Wojciech Stankowski (1990-1993)
  • Anna Dylikowa (1981-1990)
  • Jerzy Kondracki (1980-1981)
  • Bogodar Winid (1978-1980)
  • Stanisław Berezowski (1972-1978)
  • Afred Jahn (1968-1972)
  • Jerzy Kondracki (1959-1968)
  • Rajmund Galon (1953-1959)
  • Stanisław Leszczycki (1950-1953)
  • Stanisław Srokowski (1945-1950)
  • Antoni Sujkowski (1931-1941)
  • Władysław Massalski (1926-1931)
  • Eugeniusz Romer (1925-1926)
  • Karol Bohdanowicz (1920-1925)
  • Władysław Gorczyński (1919-1920)
  • Jan Lewiński (1918-1919)