Szanowni Państwo! Informujemy, że zaktualizowany program oraz książka abstraktów Kongresu Geografii Polskiej, 64. Zjazdu PTG i Jubileuszu 100-lecia Czasopisma Geograficznego są już dostępne:
Program: Plakat: Książka abstraktów:
Postery prosimy pozostawić 1 czerwca podczas rejestracji uczestników. Przypominamy o wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanego szablonu posteru, który można pozyskać z naszej strony internetowej w zakładce: Zgłoszenie uczestnictwa i opłaty.
Prezentacje Państwa wystąpień prosimy dostarczać przed poszczególnymi sesjami w salach, w których przewidziane są Wasze referaty. BARDZO prosimy o przywiezienie ich na pendrive’ach. Łączenie się przez sieć i ściąganie plików z chmury lub przełączanie się na własny laptop jest zbyt czasochłonne i często zmienia ustawienia. Zdecydowanie sugerujemy wykorzystanie szablonów programu PowerPoint.
Przewidziana jest również wystawa nowości wydawniczych (wydanych w ciągu dwóch ostatnich lat) autorstwa uczestników Kongresu i Zjazdu. Osoby, które zainteresowane są taką formą promocji własnych prac proszone są o kontakt z organizatorami, abyśmy mogli przygotować odpowiednią powierzchnię.
Informacje o dojeździe na miejsce obrad mogą Państwo znaleźć na stronie: https://wngig.amu.edu.pl/strona-glowna/kontakt-i-dojazd
Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Nauk Geograficznych PAN, Konferencji Kierowników Jednostek Geograficznych, Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM oraz Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Kongresie Geografii Polskiej połączonej z Jubileuszem 100-lecia Czasopisma Geograficznego oraz z 64. Zjazdem Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
Wydarzenia odbędą się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod patronatem Jej Magnificencji prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 31 maja – 3 czerwca 2023 r., a hasłem przewodnim będzie Geografia niepewności. Komunikat II zawiera wszystkie niezbędne szczegóły. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w Komunikacie I.
Miejsce obrad:
Collegium Geographicum, ul. B. Krygowskiego 10, Poznań
Do zobaczenia w Poznaniu!
Prof. dr hab. Paweł Churski (Dziekan WGSEiGP UAM)
Prof. dr hab. Marek Degórski (Przewodniczący KNG)
Prof. dr hab. Maciej Jędrusik (Przewodniczący KKJG)
Dr Cezary Mądry (Przewodniczący KO, Redaktor Naczelny CzG)
Dr hab. prof. UŚ Urszula Myga-Piątek (Przewodnicząca PTG)
Prof. dr hab. Grzegorz Rachlewicz (Dziekan WNGiG UAM)
Ważne terminy:
- do
31 marca14 kwietnia 2023 – zgłaszanie udziału oraz tematów referatów i posterów, przesłanie abstraktów - do
15 kwietnia 202324 kwietnia 2023– informacja o akceptacji zgłoszenia - do
30 kwietnia 20235 maja 2023 – wniesienie opłaty konferencyjnej