Życzenia Przewodniczącej PTG na Nowy Rok 2024

Nowy Rok 2024 Drodzy Członkowie Polskiego Towarzystwa Geograficznego,

Nastał Nowy Rok 2024. Z wielką nadzieją patrzymy na to co przyniesie. Po wielu troskach i niepewnościach wszyscy wypatrujemy pokoju, stabilizacji, radości i szczęścia. Życzmy sobie zdrowia, radości, więcej czasu spędzonego w domu z bliskimi. Nie marnujmy ani jednej chwili z dzielenia się miłością, życzliwością i uprzejmością. W pracy życzę wszystkim poczucia sprawiedliwości i satysfakcji, tak z własnego rozwoju jak i docenianego zaangażowania w wykonywaniu zawodowych i społecznych obowiązków.

Mam nadzieję także, że wszystkie Wasze/nasze plany podróżnicze się spełniają i z radością będziemy mogli podziwiać wiele wspaniałych miejsc i krajobrazów oraz poznawać nowych ludzi, z fascynacją obserwować przyrodnicze zjawiska i kulturowe fenomeny.

Życzę aby Polskie Towarzystwo Geograficzne pięknie się rozwijało i aby każdy z nas miał w tym swój aktywny udział. Liczę, że w tym roku uda się pokonać wszystkie formalne przeszkody, które pojawiały się na drodze w 2023, a które chwilowo odbierały sens naszego społecznego działania i być może część z nas napełniały frustracją. Życzę aby każdemu spełniły się indywidualne marzenia oraz nasze marzenia o PTG jako geograficznej silnej wspólnocie.

Dobrego Roku wszystkim życzę!

W imieniu Prezydium Zarządu Głównego PTG

Dr hab. Urszula Myga-Piątek, Prof. UŚ
Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Geograficznego