Przez życie z geografią – autobiografia Prof. Antoniego T. Jackowskiego

Przez życie z geografią Z radością informujemy, że ukazała się już zapowiadana monografia „Przez życie z geografią” – autobiografia Profesora Antoniego Tadeusza JackowskiegoHonorowego Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

„Przez życie z geografią” to wydarzenie wydawnicze, którego nie sposób nie dostrzec, nie przeczytać i się nie zachwycić. Książka jest zaproszeniem do odbycia intelektualnej wędrówki, przez kraje, regiony, miasta i do podróży w czasie w wyśmienitym towarzystwie! Antoni Jackowski jest naturalnym pierwszoplanowym Bohaterem tej księgi. Ale nie jedynym. Aktorami kolejnych planów są wybitni Polacy, dyplomaci, wojskowi, ludzie kultury, nauki sztuki, artyści, wielcy patrioci, których nazwiska nakazują pochylić głowę, ale i ludzie nie obdarzeni szczególnymi naukowymi, scenicznymi czy politycznymi talentami.

Zachęcamy do nabycia publikacji liczącej ponad 670 stron! Cena książki przy odbiorze osobistym w siedzibie PTG – 100 zł; koszt z doliczonymi kosztami wysyłki – 120 zł. Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt mailowy z naszym Biurem (biuro@ptgeo.org.pl). Wpłaty za monografię prosimy kierować na rachunek Zarządu Głównego PTG: 61 1140 2004 0000 3802 8206 0420 – w tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać „monografia PTG”.