Rejestracja na XXVII Kongres FIG w Warszawie

Kongres FIG Z przyjemnością informujemy, że możliwa jest rejestracja na XXVII Kongres FIG, który odbędzie się w dniach 11-15 września 2022 w Warszawie. Kongres organizowany jest przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich i Międzynarodową Federację Geodetów (FIG). Organizatorzy będą mieli przyjemność gościć uczestników Kongresu w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. Dla Polski to wyjątkowa okazja do promocji kraju na arenie międzynarodowej. Dla środowiska geodezyjnego w Polsce to ogromny zaszczyt i sposobność do przedstawienia swoich osiągnięć swoich środowisku międzynarodowemu.

Rejestracja na XXVII Kongres FIG

Kongres FIG ma na celu wymianę poglądów, doświadczeń oraz dobrych praktyk. Kongres będzie miał charakter stacjonarny, z elementami konferencji hybrydowej (transmisja wybranych sesji). Uczestnicy zdalni nie będą jednak mieli możliwości prezentacji referatów i uczestniczenia w każdej z sesji. Termin wrześniowy Kongresu ma być gwarantem planów organizacji wydarzenia w formie bezpośredniego spotkania, za co trzymamy kciuki. Jesteśmy przekonani, że się uda.

XXVII Kongres FIG: Cennik Rejestracja na XXVII Kongres FIG odbywa się przez system elektroniczny dostępny na stronie Kongresu.

Organizatorzy przewidzieli różnorodne formy opłat, gwarantujące jedno- lub kilkudniowy udział w Kongresie na równoległych sesjach naukowych oraz wystawie sponsorów prezentujących sprzęt i oprogramowanie geodezyjne, a także lunche i przerwy kawowe oraz materiały konferencyjne. Dla polskich uczestników z racji wahań kursu euro i dla ułatwienia płatności w polskiej walucie, organizatorzy zaproponowali specjalnie przygotowane korzystniejsze opłaty w złotówkach.

Ramowy program XXVII Kongresu FIG

XXVII Kongres FIG: Ramowy Program Znamy już ramowy program Kongresu FIG 2022. Więcej szczegółów dotyczących programu ogłoszone będzie, gdy ustalone zostaną nazwy sesji plenarnych i równoległych sesji technicznych. Przewiduje się sesje z dłuższymi i krótszymi wystąpieniami, a także panele dyskusyjne, dla których inspiracją będą prezentacje wideo. Ogółem wpłynęło aż 430 zgłoszeń, z czego 60 z Polski. Jest to bardzo dobry wynik i bardzo za wszystkie zgłoszenia już dziękujemy. Większość z nich to referaty środowiska akademickiego, ale nie brak będzie też polskich akcentów z administracji i głosu firm komercyjnych.